Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

Přidáno: 30. listopadu 2023

• Praktické balení
  • Vyšší cena

Kapky bitterliebe jsem obdržela na testování a používám je několik dnů. Za tu dobu pozoruji menší chutě na sladké a zmizel i pocit těžkosti, který jsem mívala téměř po každém jídle. Vyhovuje mi i forma kapek, která je určitě jednodužší na užívání než pilulky.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Pohodlné dávkování

Bála jsem se hořké chuti na jazyku ,ale kapky BitterLiebe si člověk snadno zamiluje. Chuť není zas až tak hořká. Snadno si na ni dá zvyknou. Když to někdo přežene s jídlem, je po užití kapek rychlá úleva a pocit pohody. A při chuti na sladké to po jedné dávce rychle přejde. Úžasný každodenní pomocník, který by neměl chybět v žádné domácnosti .

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Komplexní složení
  • Malé tablety chuťově příjemné
  • Moc hezký prakticky obal
  • Nemám co vytknout

Již jsem vyzkoušela několik doplňků a výsledek je znát za delší dobu. Skoro po měsíci užívání Pangamin - Cebetan mám pocit lépe zvládám únavu, stres i cítím zlepšení imunitního systému. Na velmi pěkném obalu je popsáno komplexní složení i dávkování, praktický se uzavírá pro každodenní použití. Tablety jsou malé i chutné dobře se užívají, určitě si koupím další budu pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Více vitamínů v jedné tabletě
  • Dobře se polyká
  • Nezanechává pachuť
  • Za málo peněz hodně muziky
  • Nedohledala jsem, zda to mohou brát těhotné či kojící ženy

Super vitamíny, hlavně teď v zimě. Nevím jak moc velký vliv na to tyto vitamíny měly, ale od doby, co jsem to začala užívat, jsem nebyla nemocná a to je kolem mě opravdu hodně nemocných. Líbí se mi, že nemusím zvlášť suplementovat céčko, které je v tom také. Za mě určitě palec nahoru

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

• obal
  • velikost tablet
  • množství tablet v denní dávce

Pangamin má hezký a moderní obal. Na můj vkus je potřeba jíst Pangaminu Cebetan větší množství tablet denně - 12 ve 3 dávkách, a pro mě byly tablety relativně velké. Bohužel jsem ani po snězení 2 balení neviděla na sobě nějakou změnu. Očekávala jsem lepší výsledek.

Ověřený zákazník Testuj.to Olga

• Praktické balení
  • Jednoduché dávkování (cca půl pipety)
  • Návod a popis v češtině
  • Vhodné složením pro VEG
  • Podporuje trávení
  • OMEZUJE CHUŤ NA SLADKÉ
  • Vysoký obsah alkoholu

Kapky jsou vhodné pro všechny, kteří sami nedokážou překonat chuť na sladké. Stačilo je zahrnout jako běžnou rutinu do jídelníčku a místo zákusku po jídle si dát předepsané množství, což je ani né půl čajové lžičky. Mají velmi výraznou hořkou chuť, což o nich vypovídá jejich samotný název. Pokud nedokážete kapky spolknout jen tak, můžete je zkusit zapít malým množstvím vody. Dle mého názoru však fungují lépe, pokud jsou podány samostatně. Podporují trávení a celkově se budete cítit díky tomu v lepší pohodě. Ti, kteří by se však chtěli vyhnout kapkám na bázi alkoholu, určitě naleznou alternativy přímo na stránkách BitterLiebe.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysvětlí obsahu vitamínu na obalu
  • Komfortní velikost na užívání
  • Podrobné vysvětlení přípravku na stránkách výrobce.
  • Lákavý desing obalu.

Výrobek Pangamin – imunita mě zaujal hned od začátku a to nejen skvělým designem balení, ale také tím jak je na obalu vše podrobně vysvětleno a popsáno. Určitě jsem rád, že vím co užívám. Malá velikost vitaminů pro mě byla velice komfortní na užívání. Když jsem si chtěl zjistit podrobnější informace o výrobků stačilo si vše vyhledat na stránkách výrobce, kde bylo vše opravdu dopodrobna popsáno. Největší přínos jsem viděl samotné imunitě, jelikož jsem během zimního období opravdu neměl rýmu kašel ani nic tomu podobného.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Design
  • Velikost tablet
  • Informace
  • Vůně
  • Chuť

Sáček se nedá přehlédnout, takže člověk nezapomene vzít.
Informace na obalu jsou více jak dostatečné.
Velikost tablet je tak akorát.
Co bych ale vytkla je vůně a chuť, v ústech zůstává po spolknutí tablety pachuť. Možná by stálo za to je potáhnout...
Dle testů krve od dr. na štítnou žlázu, se vitamín D v krvi zvýšil. Často od dětí chytím nachlazení, i přes to, že jsem měla děti s nachlazením doma, jsem od nich tentokrát naštěstí nic nechytila

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Účinnost
  • Jednoduché složení
  • Veliká denní dávka
  • Zápach

S produktem Pangamin cebetan jsem moc spokojená! Jedná se o hodnocení po cca měsíci pravidelného užívání, takž ne příliš dlouhá doba, zato pro imunitu asi nejtěžší. Vždy bývám se stratem podzimu nachlazená a chytnu každou chřipku kterou potkám. Ale tentokrát ne, a to v mém velmi blízkém okolí bylo několik nemocných osob. Pozoruji i mírné zlepšení pleti a zlepšení stavu akné. Jedinou nevýhodu vidím ve velké denní dávce tabletek, které je nutné užívat (12 tabletek) a také trochu nepříjemný zápach po kvasnicích.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Praktické balení - vejde se i do kabelky
  • Znovuuzavíratelný obal
  • Stručně a výstižně popsaný zadní strana produktu
  • Cítím se skvěle
  • Skvělá chuť se šípkem
  • Denní množství tablet

Po obdržení balíčku jsem se podívala na stránky výrobce a zaujaly mě další zajímavé produkty, které určitě hodlám vyzkoušet. Mají tam přehledné zobrazení výrobků včetně složení atd.
Oceňuji že tyto informace včetně dávkování a čemu přispívá samotný produkt je na obalu ze zadní strany.

Tablety se snadno polykají. Akorát denní dávka mi příjde hodně...
Nicméně po více jak čtrnácti dnech užívání se cítím méně unavená a mám hezčí a jemnější pleť.

Obal je znovuuzavíratelný, takže nezvětrají. Balení se vejde do kabelky.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Složení vyrobku
  • Komfortní užívání
  • Dobré výsledky (zbaveni únavy)
  • Design obalu
  • Aroma

Produkt určitě stojí za vyzkoušení. S produktem jsem byla velmi spokojena, účinky se po case dostavily a začala jsem na sobě pozorovat. Ideální dávkování. Jediné drobné minus je za mě aroma, ale to je čistě subjektivní věc.
Jsem člověk hodně trpící únavou a musím říct, ze zmenu jsem zpozorovala. Určitě bych produkt doporucila dále, jak jsem již psala, stojí za to vyzkoušet.

NaturVit LeanGard 500 mg 90 kapslí

NaturVit LeanGard 500 mg 90 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. listopadu 2023

Chodim běhat a jim míň a zhubla jsem, doporučuji

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. listopadu 2023

Chutná po rybině ale nic hrozného, užívám dlouho a změny jsou vidět

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Přírodní složení
  • Obal
  • Česká značka

Za měsíc zafungoval na zlepšení imunity. Líbí se mi přírodní složení a skladný obal. Pozoruji i zlepšení atopického exému. Dávkuji 2x2 tablety denně. Doporučuji vyzkoušet minimálně 1 balení a zaručeně uvidíte rozdíl. Je to Český výrobce a to mě velmi těší že dokáží vyrobit přírodní funkční doplňek stravy.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Chut,baleni

Pangamin cebetan zatím užívám a cítím se určitě lépe než před tím,byla jsem stále unavená a teď už je to mnohem lepší.Chut je taky super,balení určitě budu i nadále užívat pangamin, protože jak říkali naše babičky tak kvasnice jsou zdravé,a určitě na tom něco bude ještě se šípkem,a hlavně teď do tohoto zimního počasí.Vsem doporučuji ?

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Provedení obalu, skvělý dávkovač
  • Na lahvičce mi chybí český jazyk

Kapky svou chutí připomínají známé bylinné likéry, což je vcelku fajn. Opravdu zahánějí chuť na sladké, možná je to i tím že jejich chuť v ústech přetrvává opravdu dlouho,ale nejde o chuť nepříjemnou,je to jiné, zvláštní.
Mé rozbouřené trávení dalo by se říci uklidnili ,bylo to příjemné pohlazení. Jsem velice spokojená a velice ráda je doporučím.

Ověřený zákazník Testuj.to Naďa

• Celkem dobrá chuť
  • Nic jsem nezaznamenala

Po užití kapek BitterLiebe mám lepší trávení a menší chuť na sladké což je velice prospěšné pro mé zdraví.Doporučuji všem co bojují s chutí na sladké,kapky mají příjemnou chuť a už po krátkém užití lze vidět pokrok k lepšímu.Určitě doporučuji všem co upřednostňují zdravý styl života.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• velikost do kabelky
  • aplikátor
  • pozitivní vliv na zažívání
  • hořkost

Hodně hořké, a to i přesto, že jsem zvyklá na 80% čokoládu. Ze začátku jsem rozhodně nedala všech 25 kapek, ale pouze polovinu. Navíc jsem si nedávno vzala kapky na trávení po jídle, takže nemohu do sebe ještě něco nacpat, a i když bych měla chuť, je to kvůli placebo efektu. Pro ty, kteří chtějí něco na zlepšení trávení, tak to doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Reklama , balení znovu uzavíratelné
  • Přírodní slozeni
  • Zvláštní chuť kvasnic

Pivovarské kvasnice v novém složení se selenem a betaglukany, vše důležité se dozvíte z jejich webovek. Berou se tak 4 tabletky, ale musím uznat, že se dobře polykají. Beru je po obědě, ráno by bylo asi lepší, ale mi odrazuje ta vůně těch pivovarských kvasnic. Pozor na zvlhnutí. A když vám zvlhnou, tak si z nich můžete udělat rychlou masku na postižené místa na tváři hlavně na nehodící se pupínky a akné.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Desing obalu
  • Nic co by se mi nelíbilo..

Po vyzkoušení výrobků Pangamin cebetam jsem velice spokojená, design obalu a velikosti tabletek jsou super a na chuť se dá zvyknout,dobře se užívají. Za mě určitě tento výrobek mohu Všem jen a jen Doporučit !! Přispívá imunite i podporuje snížení únavy.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25